«1...6970717273...76»

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
Csak te irsz ide? Nagyon rossz nézni, hogy nem aktiv a klán? miért nem keresel embereket?
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
hát igen elég rossz az számomra hogy egy nagyon sikeres klán ami benne volt anno a top 10 ben folyamatosan romlik. Ez kb 7-8 hónapja kezdődött el. És a klán helyzete már odáig jutott hogy én is meguntam a játékot.Igaz néha néha felnézek ide a oldala mert a stickmant számomra nem kőnyű elfelejteni.
Ha megnézed a klán fórumjait akkor láthatod hogy milyen volt itt a klán lét régen.Mi voltunk a egyetlen klán ahol lehetett jutalom pontokat gyűjteni és ezért kiváltságokat lehetett vásárolni klánon belüli pontokért. Minden egyes jeles alkalomkor volt a klánban képkereső verseny amiért szintén pontokat lehetett kapni. Nagyon jó kis csapat voltunk. Kevés cw-ben volt részünk de mindegyiket megnyertünk a jó csapat munkának köszönhetően. De ez már a múlté sajnos.A klántagok már mással játszanak mint ahogy én is. És a klán kritikus helyzete miatt nem játszok már én sem. Bár megtehetném hogy átmegyek egy másik klánba,de nekem ez marad örökre.
Hát ez van.

Felhasználó
9 éve
Értem, de amugy ha neked ez jó lenne, multival jöhetnék azt segitek neked egy-két embert behozni ide, mert tudod, ugye régen voltam itt, és csak jó lenne, hogy ha látnám régi klánt ahol voltam, egyszer egy kicsit aktivabbnak látni.
Vagy akivel a klánból még tartod a kapcsolatot, beszéljetek meg egy időpontot, hátha egy kicsit visszaszokna a játékba... Vagy csak megnézné, hogy mi történt a játékkal meg persze a klánnal is. :D

Legutóbb szerkesztve Rusii által.

49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
Nekem ki pingel a stickman amúgy én aktívan játszanák a klánt is nézem naponta de nem tudok játszani.. :(

Felhasználó
9 éve
hát az gond. Bár a mai játékokhoz képest a stickman gépigénye gyakorlatilag semmi.
Én benne vagyok abban hogy törlöm a teljes listát amiben azok szerepelnek akik kiléptek ez által nem jöhetnek vissza.
Én szivesen játszanék újra.Kb 2 hónapja ha fent voltam. A mai naptól megnyilik a klán tagfelvétele és most már bárki jöhet aki kilépet az is.
éleszük újjá a egykori klánt!!!!

tettem a klán érdekében kissé sok lett a szöveg de ez legalább öszinte volt http://stickman.hu/hirdetotabla

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
9 éve
Hajrá VIVÁT PRO LIBERTATE!!! :)
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
9 éve
Végre viktor, itt volt az ideje! .D
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
Mg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
9 éve
GhostEnemy-t azért hívtam mert oszt társam és kilelni fogunk!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png
«1...6970717273...76»